WYKAZ PRACOWNIKÓW
TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
Lp. Nazwisko i imię Stanowisko
DZIAŁ ARTYSTYCZNY
1. Opatowicz Adam Dyrektor Naczelny i Artystyczny
2. Friedrich Daria Kierownik literacki, Archiwista, Bibliotekarz
3. Artur Andrus Kierownik Literacki CKR
4. Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny
5. Tomasz Obara Reżyser
6. Grzegorczyk Mirosław Konsultant programowy
7. Adamska Olga Aktorka
8. Bauman Krzysztof Aktor
9. Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka
10. Bumaj Piotr Aktor
11. Cembala Filip Aktor
12. Chrulska Dorota Aktorka
13. Chryc-Filary Małgorzata Aktorka
14. Donimirska Elżbieta Aktorka
15. Dzieciniak Adam Aktor
16. Filary Zbigniew Aktor
17. Szymańska (Góralska) Adrianna Aktorka
18. Iwańska Małgorzata Aktorka
19. Janicki Michał Aktor
20. Jeziorka-Bruske Lidia Aktorka
21. Kołakowski Sławomir Aktor
22. Kostrzyński Mateusz Aktor
23. Kupiec Mirosław Aktor
24. Łągiewka Wiesław Aktor
25. Majchrzak Dariusz Aktor
26. Niewirowski Krzysztof Aktor
27. Orłowski Wiesław Aktor
28. Piotrowski Jacek Aktor
29. Różycka Sylwia Aktorka
30. Sadowska Katarzyna Aktorka
31. Sienkiewicz Damian Aktor
32. Sokołowski Jakub Aktor
33. Uszko Marta Aktorka
34. Zarzeczny Marcin Aktor
35. Żerański Marek Aktor
36. Buchner Beata Inspicjent
37. Szwaczyk Malwina inspicjent
STANOWISKA INDYWIDUALNE
1. Kopińska-Szykuć Aleksandra Zastępca Dyrektora
2. Karol Anna Koordynator Pracy Artystycznej
3. Gradowska Karolina gł. spec. ds. osobowych i zamówień publicznych, Archiwista zakładowy
4. Laskowski Marek spec. ds. zamówień publicznych, archiwista, IODO
5. Redlarska Alicja spec. ds. obsługi sekretariatu
DZIAŁ ADMINISTRACJI
6. Pietruszkiewicz Helena Kierownik administracji
7. Kaniewska Ewa Sprzątaczka, szatniarka
8. Czerniejewska Marzena Sprzątaczka, szatniarka
9. Miłoś Anna Sprzątaczka, szatniarka
10. Niedźwiecka Natalia Sprzątaczka, szatniarka
11. Stefańczyk Robert Pracownik gospodarczy
12. Tomasz Woźniak Konserwator
13. Jacek Dawidowski Konserwator
DZIAŁ PROMOCJI I BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
14. Skotnicka Aneta Kierownik BOW
15. Fidek-Tylka Małgorzata Organizator widowni - kasjer biletowy
16. Kaczmarek Beata Organizator widowni - kasjer biletowy
17. Różańska Agnieszka Kasjer biletowy - organizator widowni
18. Stankiewicz Bogumiła Spec. ds. promocji i reklamy
19. Wawrzyńska Monika Kasjer biletowy - organizator widowni
DZIAŁ TECHNICZNY
20. Czekanowski Andrzej Kierownik techniczny
21. Piątek Rafał Brygadzista sceny
22. Pilarczyk Adam Montażysta dekracji
23. Koral Sebastian Montażysta dekoracji
24. Ratajczak Kazimierz Montażysta dekoracji, Rekwizytor
25. Mozer Daniel Kierownik Kabiny Elektroakustycznej
26. Adamowicz Jan Rzemieślnik teatralny - elektryk, akustyk
27. Naruszewicz Sławomir Rzemieślnik teatralny - operator świateł
28. Dobrzyńska Agata Rzemieślnik teatralny - fryzjer
29. Kawa Jadwiga Garderobiana
30. Wodarska Iwona Garderobiana
31. Zalewska Katarzyna Rekwizytorka
DZIAŁ PRODUKCJI
32. Piotr Stochła Kierownik Produkcji
33. Tryszcz Małgorzata Kierownik Pracowni Krawieckiej
34. Huszcza Andrzej Rzemieślnik teatralny - Krawiec
35. Mieczkowska Jolanta Rzemieślnik teatralny - krawcowa, Magazynier środków inscenizacji
36. Nowacka Krystyna Rzemieślnik teatralny - krawcowa
37. Rzeźnik Marek Rzemieślnik teatralny - stolarz, Montażysta dekoracji
38. Walter Anna Praczka
39. Wołoszyn Bożena Rzemieślnik teatralny - malarz - modelator
DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY
40. Katarzyna Jończyk Główna księgowa
41. Małgorzata Girer Z-ca gł. księgowej
42. Marzena Podkańska-Sekutowicz Księgowa/Kasjer
43. Kołodziejczyk Katarzyna Spec. ds. księgowości