bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników

WYKAZ PRACOWNIKÓW
TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Lp. Nazwisko i imię Stanowisko
1. Opatowicz Adam - Dyrektor Naczelny i Artystyczny
2. Malinowska-Tyszkiewicz Tatiana - Reżyser
3. Friedrich Daria - Kierownik Literacki
4. Adamska Olga - Aktorka
5. Bauman Krzysztof - Aktor
6. Bieschke Katarzyna - Aktorka
7. Bumaj Piotr - Aktor
8. Cembala Filip - Aktor
9. Chrulska Dorota - Aktorka
10. Chryc – Filary Małgorzata - Aktorka
11. Donimirska Elżbieta - Aktorka
12. Dzieciniak Adam - Aktor
13. Filary Zbigniew - Aktor
14. Furczyk Bożena - Aktorka
15. Iwańska Małgorzata - Aktorka
16. Janicki Michał - Aktor
17. Jeziorska – Brüske Lidia - Aktorka
18. Krzywicka Karina - Aktorka
19. Kołakowski Sławomir - Aktor
20. Kostrzyński Mateusz - Aktor
21. Kraus Piotr Emanuel - Adept
22. Kupiec Mirosław - Aktor
23. Łągiewka Wiesław - Aktor
24. Majchrzak Dariusz - Aktor
25. Niewirowski Krzysztof - Aktor
26. Orłowski Wiesław - Aktor
27. Piotrowski Jacek - Aktor
28. Polaczek Jacek - Aktor
29. Różycka Sylwia - Aktorka
30. Sadowska Katarzyna - Aktorka
31. Sienkiewicz Damian - Aktor
32. Uszko Marta - Aktorka
33. Żerański Marek - Aktor
34. Buchner Beata - Inspicjent
35. Szwaczyk Malwina - Inspicjent
36. Karol Anna - Koordynator pracy artystycznej
37. Baranowski Krzysztof - Kierownik muzyczny
38. Michał Pabian - Dramaturg


ADMINISTRACJA

Lp. Nazwisko i imię - Stanowisko
39. Kopińska-Szykuć Aleksandra - Z-ca Dyrektora
40. Fajdek Halina - Ref./adm. – magazynier
41. Girer Małgorzata - Księgowa
42. Gradowska Karolina - Spec. ds. kadr i zamówień publicznych
43. Jończyk Katarzyna - Z-ca gł. księgowej
44. Fidek-Tylka Małgorzata - Organizator widowni – kasjer biletowy
45. Kaczmarek Beata - Kasjer biletowy -
organizator widowni
46. Kołodziejczyk Katarzyna - Księgowa/Kasjer
47. Krakowiak Katarzyna - Spec. ds. promocji
48. Pietruszkiewicz Helena - Ref./adm. –magazynier
49. Piszczyńska Bożena - Gł. księgowa
50. Różańska Agnieszka - Kasjer biletowy -
organizator widowni
51. Redlarska Alicja - Sekretarka
52. Skotnicka Aneta - Kierownik BOW
53. Stankiewicz Bogumiła - Spec. ds. promocji i reklamy


OBSŁUGA

54. Czugalińska Marta - Sprząt.-szatn.
55. Kowalczuk Czesława - Sprząt.-szatn.
56. Miłoś Anna - Sprząt.-szatn.
57. Tucholska Dorota - Sprząt.-szatn.


DZIAŁ TECHNICZNY

Lp. Nazwisko i imię - Stanowisko
58. Adamowicz Jan - Elektroakustyk
59. Czekanowski Andrzej - Gł. spec. ds. obsługi sceny
60. Huszcza Andrzej - Krawiec
61. Kawa Jadwiga - Garderobiana
62. Kusz Leszek - Kier. ds. produkcji Tapicer
63. Laskowski Marek - Operator dźwięku Pełnomocnik ochrony
64. Mieczkowska Jolanta - Krawcowa
65. Mozer Daniel - Kierownik kabiny elektroakustycznej
Operator świateł/elektryk
66. Naruszewicz Sławomir - Operator świateł
67. Nadkański Jacek - Elektryk/Operator świateł
68. Nowacka Krystyna - Krawcowa
69. Ohler Maciej - Montażysta dekoracji
70. Piątek Rafał - Montażysta dekoracji
71. Ratajczak Kazimierz - Montażysta dekoracji Rekwizytor
72. Rzeźnik Marek - Stolarz
Montażysta dekoracji
73. Sagat Piotr - Kierownik sceny
74. Skotnicki Sylwester - Montażysta dekoracji
75. Stefańczyk Robert - Farbiarz
Pracownik gospodarczy
76. Stochła Piotr - Konserwator

77. Sulima Zbigniew - Pracownik gospodarczy
78. Szymański Paweł Jakub - Elektroakustyk
79. Tryszcz Małgorzata - Kierownik prac. krawieckiej
80. Walter Anna - Praczka / Sprzątaczka
81. Wodarska Iwona - Garderobiana
82. Wołoszyn Bożena - Malarz -modelator
83. Zalewska Katarzyna - Rekwizytorka



Opublikował: Alicja Redlarska
Publikacja dnia: 18.10.2013
Podpisał: Alicja Redlarska
Dokument z dnia: 18.10.2013
Dokument oglądany razy: 4 030