bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników

WYKAZ PRACOWNIKÓW
TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE

Lp. Nazwisko i imię Stanowisko


DZIAŁ ARTYSTYCZNY

1. Opatowicz Adam Dyrektor Naczelny i Artystyczny

2. Friedrich Daria Kierownik literacki, Archiwista, Bibliotekarz

3. Artur Andrus Kierownik Literacki CKR

4. Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny

5. Tomasz Obara Reżyser

6. Grzegorczyk Mirosław Konsultant programowy

7. Adamska Olga Aktorka

8. Bauman Krzysztof Aktor

9. Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka

10. Bumaj Piotr Aktor

11. Cembala Filip Aktor

12. Chrulska Dorota Aktorka

13. Chryc-Filary Małgorzata Aktorka

14. Donimirska Elżbieta Aktorka

15. Dzieciniak Adam Aktor

16. Filary Zbigniew Aktor

17. Szymańska (Góralska) Adrianna Aktorka

18. Iwańska Małgorzata Aktorka

19. Janicki Michał Aktor

20. Jeziorka-Bruske Lidia Aktorka

21. Kołakowski Sławomir Aktor

22. Kostrzyński Mateusz Aktor

23. Kupiec Mirosław Aktor

24. Łągiewka Wiesław Aktor

25. Majchrzak Dariusz Aktor

26. Niewirowski Krzysztof Aktor

27. Orłowski Wiesław Aktor

28. Piotrowski Jacek    Aktor

29. Różycka Sylwia    Aktorka

30. Sadowska Katarzyna    Aktorka

31. Sienkiewicz Damian    Aktor

32. Sokołowski Jakub   Aktor

33. Uszko Marta    Aktorka

34. Zarzeczny Marcin    Aktor

35. Żerański Marek    Aktor

36. Buchner Beata    Inspicjent

37. Szwaczyk Malwina    inspicjent

STANOWISKA INDYWIDUALNE

1. Kopińska-Szykuć Aleksandra     Zastępca Dyrektora

2. Karol Anna     Koordynator Pracy Artystycznej

3. Gradowska Karolina    gł. spec. ds. osobowych i zamówień publicznych, Archiwista zakładowy

4. Laskowski Marek spec. ds. zamówień publicznych, archiwista, IODO

5. Redlarska Alicja    spec. ds. obsługi sekretariatu

DZIAŁ ADMINISTRACJI

6. Pietruszkiewicz Helena     Kierownik administracji

7. Kaniewska Ewa    Sprzątaczka, szatniarka

8. Czerniejewska Marzena Sprzątaczka, szatniarka

9. Miłoś Anna     Sprzątaczka, szatniarka

10. Niedźwiecka Natalia   Sprzątaczka, szatniarka

11. Stefańczyk Robert    Pracownik gospodarczy

12. Tomasz Woźniak Konserwator

13. Jacek Dawidowski Konserwator

DZIAŁ PROMOCJI I BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI

14. Skotnicka Aneta   Kierownik BOW

15. Fidek-Tylka Małgorzata     Organizator widowni - kasjer biletowy

16. Kaczmarek Beata    Organizator widowni - kasjer biletowy

17. Różańska Agnieszka    Kasjer biletowy - organizator widowni

18. Stankiewicz Bogumiła      Spec. ds. promocji i reklamy

19. Wawrzyńska Monika     Kasjer biletowy - organizator widowni

DZIAŁ TECHNICZNY

20. Czekanowski Andrzej     Kierownik techniczny

21. Piątek Rafał    Brygadzista sceny

22. Pilarczyk Adam Montażysta dekracji

23. Koral Sebastian    Montażysta dekoracji

24. Ratajczak Kazimierz     Montażysta dekoracji, Rekwizytor

25. Mozer Daniel     Kierownik Kabiny Elektroakustycznej

26. Adamowicz Jan    Rzemieślnik teatralny - elektryk, akustyk

27. Naruszewicz Sławomir     Rzemieślnik teatralny - operator świateł

28. Dobrzyńska Agata     Rzemieślnik teatralny - fryzjer

29. Kawa Jadwiga    Garderobiana

30. Wodarska Iwona    Garderobiana

31. Zalewska Katarzyna    Rekwizytorka

DZIAŁ PRODUKCJI

32. Piotr Stochła    Kierownik Produkcji

33. Tryszcz Małgorzata     Kierownik Pracowni Krawieckiej

34. Huszcza Andrzej    Rzemieślnik teatralny - Krawiec

35. Mieczkowska Jolanta    Rzemieślnik teatralny - krawcowa, Magazynier środków inscenizacji

36. Nowacka Krystyna     Rzemieślnik teatralny - krawcowa

37. Rzeźnik Marek    Rzemieślnik teatralny - stolarz, Montażysta dekoracji

38. Walter Anna    Praczka

39. Wołoszyn Bożena    Rzemieślnik teatralny - malarz - modelator

DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

40. Katarzyna Jończyk    Główna księgowa

41. Małgorzata Girer     Z-ca gł. księgowej

42. Marzena Podkańska-Sekutowicz    Księgowa/Kasjer

43. Kołodziejczyk Katarzyna Spec. ds. księgowości 



Opublikował: Alicja Redlarska
Publikacja dnia: 10.06.2018
Podpisał: Alicja Redlarska
Dokument z dnia: 18.10.2013
Dokument oglądany razy: 5 147