NARESZCIE W DUDAPESZCIE ... CIĄG DALSZY
Duża Scena

22 października 2018 (poniedziałek), godz. 19.30


„Nareszcie w Dudapeszcie... ciąg dalszy" – najnowszy program Krzysztofa Daukszewicza w Szczecinie.


„Nareszcie w Dudapeszcie" to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.


Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.


Bilety na wydarzenie w cenie 80 zł można nabyć:
- w punkcie obsługi klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34, Mały Dziedziniec, wejście "I", tel. 91 886 07 21, czynne: pn.-pt. 10:00 – 18:00)
- w kasie Teatru Polskiego w Szczecinie,