RUSSIAN NATIONAL BALLET - KOSTROMA
Scena na Łasztowni

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET - ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br.. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów.


Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa, Bieriozką i Krasnojarskiem


Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.


Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru.


GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.


Bilety na wydarzenie w cenie 130-140 zł można nabyć:

- w kasie Teatru Polskiego ul. Swarożyca 5
- na bilety.fm