WYKAZ PRACOWNIKÓW
TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
Lp. Nazwisko i imię Stanowisko
DZIAŁ ARTYSTYCZNY
1. Opatowicz Adam Dyrektor Naczelny i Artystyczny
2. Friedrich Daria Kierownik literacki, Archiwista, Bibliotekarz
3. Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny
4. Pabian Michał Dramaturg
5. Grzegorczyk Mirosław Konsultant programowy
6. Adamska Olga Aktorka
7. Bauman Krzysztof Aktor
8. Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka
9. Bumaj Piotr Aktor
10. Cembala Filip Aktor
11. Chrulska Dorota Aktorka
12. Chryc-Filary Małgorzata Aktorka
13. Donimirska Elżbieta Aktorka
14. Dzieciniak Adam Aktor
15. Filary Zbigniew Aktor
16. Góralska Adrianna Aktorka
17. Iwańska Małgorzata Aktorka
18. Janicki Michał Aktorka
19. Jeziorka-Bruske Lidia Aktorka
20. Kołakowski Sławomir Aktor
21. Kostrzyński Mateusz Aktor
22. Kraus Piotr Emanuel Aktor
23. Kupiec Mirosław Aktor
24. Łągiewka Wiesław Aktor
25. Majchrzak Dariusz Aktor
26. Niewirowski Krzysztof Aktor
27. Orłowski Wiesław Aktor
28. Piotrowski Jacek Aktor
29. Różycka Sylwia Aktor
30. Sadowska Katarzyna Aktorka
31. Sienkiewicz Damian Aktor
32. Sokołowski Jakub Aktor
33. Uszko Marta Aktorka
34. Zarzeczny Marcin Aktor
35. Żerański Marek Aktor
36. Buchner Beata Inspicjent
37. Szwaczyk Malwina inspicjent
STANOWISKA INDYWIDUALNE
1. Kopińska-Szykuć Aleksandra Zastępca Dyrektora
2. Karol Anna Koordynator Pracy Artystycznej
3. Gradowska Karolina Spec. ds. osobowych i zamówień publicznych, Archiwista zakładowy
4. Krakowiak Katarzyna Rzecznik prasowy
5. Redlarska Alicja Spec. ds. obsługi sekretariatu
DZIAŁ ADMINISTRACJI
6. Pietruszkiewicz Helena Kierownik administracji
7. Kaniewska Ewa Sprzątaczka, szatniarka
8. Kowalczuk Czesława Sprzątaczka, szatniarka
9. Miłoś Anna Sprzątaczka, szatniarka
10. Niedźwiecka Natalia Sprzątaczka, szatniarka
11. Tucholska Dorota Sprzątaczka, szatniarka
12. Stefańczyk Robert Pracownik gospodarczy
13. Pecyna Józef Pracownik gospodarczy
DZIAŁ PROMOCJI I BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
14. Skotnicka Aneta Kierownik BOW
15. Fidek-Tylka Małgorzata Organizator widowni - kasjer biletowy
16. Kaczmarek Beata Organizator widowni - kasjer biletowy
17. Różańska Agnieszka Kasjer biletowy - organizator widowni
18. Stankiewicz Bogumiła Spec. ds. promocji i reklamy
19. Wawrzyńska Monika Kasjer biletowy - organizator widowni
DZIAŁ TECHNICZNY
20. Czekanowski Andrzej Kierownik techniczny
21. Sagat Piotr Kierownik sceny
22. Piątek Rafał Brygadzista sceny
23. Koral Sebastian Montażysta dekoracji, Pracownik gospodarczy
24. Ratajczak Kazimierz Montażysta dekoracji, Rekwizytor
25. Skotnicki Sylwester Montażysta dekoracji
26. Mozer Daniel Kierownik Kabiny Elektroakustycznej
27. Adamowicz Jan Rzemieślnik teatralny - elektryk, akustyk
28. Laskowski Marek Rzemieślnik teatralny - operator dźwięku
29. Naruszewicz Sławomir Rzemieślnik teatralny - operator świateł
30. Nadkański Jacek Rzemieślnik teatralny - Elektryk/operator świateł
31. Szymański Paweł Jakub Rzemieślnik teatralny - operator dźwięku
32. Dobrzyńska Agata Rzemieślnik teatralny - fryzjer
33. Kawa Jadwiga Garderobiana
34. Wodarska Iwona Garderobiana
35. Zalewska Katarzyna Rekwizytorka
DZIAŁ PRODUKCJI
36. Kusz Leszek Kierownik Produkcji, Tapicer
37. Tryszcz Małgorzata Kierownik Pracowni Krawieckiej
38. Huszcza Andrzej Rzemieślnik teatralny - Krawiec
39. Mieczkowska Jolanta Rzemieślnik teatralny - krawcowa, Magazynier środków inscenizacji
40. Nowacka Krystyna Rzemieślnik teatralny - krawcowa
41. Rzeźnik Marek Rzemieślnik teatralny - stolarz, Montażysta dekoracji
42. Stochła Piotr Rzemieślnik teatralny - spawacz
43. Walter Anna Praczka
44. Wołoszyn Bożena Rzemieślnik teatralny - malarz - modelator
DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY
45. Piszczyńska Bożena Główna księgowa
46. Jończyk Katarzyba Z-ca gł. księgowej
47. Girer Małgorzata Spec. ds. księgowości
48. Kołodziejczyk Katarzyna Księgowa/Kasjer