Zmiany wprowadzono z powodu: zmiana stanowiska pracownika
Wykaz pracowników
WYKAZ PRACOWNIKÓW
TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
DZIAŁ ARTYSTYCZNY
1. Opatowicz Adam Dyrektor Naczelny i Artystyczny
2. Friedrich Daria Kierownik literacki, Archiwista, Bibliotekarz
3. Andrus Artur Kierownik Literacki CKR
4. Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny
5. Obara Tomasz Reżyser
6. Karol Anna Koordynator Pracy Artystycznej
7. Grzegorczyk Mirosław Konsultant programowy
8. Skrendo Andrzej Konsultant literacki
9. Adamska Olga Aktorka
10. Bauman Krzysztof Aktor
11. Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka
12. Bumaj Piotr Aktor
13. Cembala Filip Aktor
14. Cespedes Sanchez Felippe Antonio Aktor
15. Chrulska Dorota Aktorka
16. Chryc-Filary Małgorzata Aktorka
17. Donimirska Elżbieta Aktorka
18. Dzieciniak Adam Aktor
19. Filary Zbigniew Aktor
20. Szymańska Adrianna Aktorka
21. Iwańska Małgorzata Aktorka
22. Janicki Michał Aktor
23. Jeziorka-Bruske Lidia Aktorka
24. Kołakowski Sławomir Aktor
25. Kostrzyński Mateusz Aktor
26. Kupiec Mirosław Aktor
27. Łągiewka Wiesław Aktor
28. Majchrzak Dariusz Aktor
29. Niewirowski Krzysztof Aktor
30. Piotrowski Jacek Aktor
31. Różanek Aleksander Aktor
32. Różycka Sylwia Aktorka
33. Sadowska Katarzyna Aktorka
34. Sienkiewicz Damian Aktor
35. Sokołowski Jakub Aktor
36. Uszko Marta Aktorka
37. Wierzchoń Natalia Aktorka
38. Żerański Marek Aktor
39. Zych Adam Aktor
40. Buchner Beata Inspicjent
41. Szwaczyk Malwina inspicjent
STANOWISKA INDYWIDUALNE
1. Gradowska Karolina gł. spec. ds. osobowych,zamówień publicznych, funduszy zewnętrznych, Archiwista zakładowy, po spec. ds. sekretariatu
2. Laskowski Marek spec. ds. OC, zamówień publicznych, archiwista, po IODO
----
STANOWISKA INDYWIDUALNE
1. Kopińska - Szykuć Aleksandra Zastępca Dyrektora
2. Papierska Alicja spec. ds. obsługi sekretariatu
DZIAŁ ADMINISTRACJI
1. Pietruszkiewicz Helena Kierownik administracji
2. Czerniejewska Marzena Sprzątaczka, szatniarka
3. Miłoś Anna Sprzątaczka, szatniarka
4. Makiewicz Karolina Sprzątaczka, szatniarka
5. Nakielska Katarzyna Sprzątaczka, szatniarka
6. Peplińska Karolina Sprzątaczka, szatniarka
7. Stefańczyk Robert Pracownik gospodarczy
8. Tomasz Woźniak Konserwator
9. Jacek Dawidowski Konserwator
DZIAŁ PROMOCJI I BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
1. Skotnicka Aneta Kierownik BOW
2. Fidek-Tylka Małgorzata Organizator widowni - kasjer biletowy
3. Kaczmarek Beata Kasjer biletowy - organizator widowni
4. Różańska Agnieszka Kasjer biletowy - organizator widowni
5. Stankiewicz Bogumiła Spec. ds. promocji i reklamy
6. Wawrzyńska Monika Kasjer biletowy - organizator widowni
7. Kaczmarek Sandra Kasjer biletowy - organizator widowni
DZIAŁ TECHNICZNY
1. Piątek Rafał Brygadzista sceny
2. Pilarczyk Adam Montażysta dekracji
3. Koral Sebastian Montażysta dekoracji
4. Marek Kowalko Montażysta dekoracji
5. Mozer Daniel Kierownik Kabiny Elektroakustycznej
7. Naruszewicz Sławomir Rzemieślnik teatralny Operator świateł
8. Siwy Jakub Rzemieślnik teatralny Operator dźwięku
9. Zienkiewicz Kacper Rzemieślnik teatralny Operator świateł
10. Dobrzyńska Agata Rzemieślnik teatralny - fryzjer
11. Kawa Jadwiga Garderobiana
12. Woś Izabela Garderobiana
13. Zalewska Katarzyna Rekwizytorka
DZIAŁ PRODUKCJI
1. Stochła Piotr Kierownik Produkcji
2 . Mieczkowska Jolanta Rzemieślnik teatralny - krawcowa, Magazynier środków inscenizacji
3. Nowacka Krystyna Rzemieślnik teatralny Krawcowa
4. Florkowska Jadwiga Rzemieślnik teatralny Krawcowa
5. Woryta Dorota Rzemieślnik teatralny Krawcowa
6. Rzeźnik Marek Rzemieślnik teatralny - stolarz, Montażysta dekoracji
7. Wołoszyn Bożena Rzemieślnik teatralny - malarz - modelator
DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY
1. Jończyk Katarzyna Główna księgowa
2. Girer Małgorzata Z-ca gł. księgowej
3. Kołodziejczyk Katarzyna Spec. ds. płac
4. Giza Blandyna Spec. ds. płac
5. Podkańska-Sekutowicz Marzena Księgowa Kasjer
Publikacja dnia: 15.01.2021
Dokument z dnia: 18.10.2013
Dokument oglądany razy: 8 810