bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Wykaz pracowników

WYKAZ PRACOWNIKÓW

TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE


DZIAŁ ARTYSTYCZNY

1. Opatowicz Adam Dyrektor Naczelny i Artystyczny

2. Friedrich Daria Kierownik literacki, Archiwista, Bibliotekarz

3. Andrus Artur Kierownik Literacki CKR

4. Baranowski Krzysztof Kierownik muzyczny

5. Obara Tomasz Reżyser

6. Karol Anna Koordynator Pracy Artystycznej

7. Skrendo Andrzej Konsultant literacki

8. Adamska Olga Aktorka

9. Bauman Krzysztof Aktor

10. Bieschke-Wabich Katarzyna Aktorka

11. Bumaj Piotr Aktor

12. Cembala Filip Aktor

13. Cespedes Sanchez Felippe Antonio Aktor

14. Chrulska Dorota Aktorka

15. Chryc-Filary Małgorzata Aktorka

16. Donimirska Elżbieta Aktorka

17. Dzieciniak Adam Aktor

18. Filary Zbigniew Aktor

19. Szymańska Adrianna Aktorka

20. Iwańska Małgorzata Aktorka

21. Janicki Michał Aktor

22. Jeziorka-Bruske Lidia Aktorka

23. Kołakowski Sławomir Aktor

24. Kostrzyński Mateusz Aktor

25. Kupiec Mirosław Aktor

26. Łągiewka Wiesław Aktor

27. Majchrzak Dariusz Aktor

28. Niewirowski Krzysztof Aktor

29. Piotrowski Jacek    Aktor

30.  Różanek Aleksander Aktor

31. Różycka Sylwia    Aktorka

32. Sadowska Katarzyna    Aktorka

33. Sienkiewicz Damian    Aktor

34. Sokołowski Jakub   Aktor

35. Uszko Marta    Aktorka

36. Wierzchoń Natalia    Aktorka

37. Żerański Marek    Aktor

38. Zych Adam Aktor

39. Buchner Beata    Inspicjent

40. Szwaczyk Malwina    inspicjent

STANOWISKA INDYWIDUALNE

1. Gradowska Karolina    gł. spec. ds. osobowych,zamówień publicznych, funduszy zewnętrznych, Archiwista zakładowy, po spec. ds. sekretariatu

2. Laskowski Marek spec. ds. OC, zamówień publicznych, archiwista, po IODO

----

STANOWISKA INDYWIDUALNE

1. Papierska Alicja    spec. ds. obsługi sekretariatu

DZIAŁ ADMINISTRACJI

1. Pietruszkiewicz Helena     Kierownik administracji

2. Kołodziejczyk Katarzyna Referent administracji

3. Czerniejewska Marzena Sprzątaczka, szatniarka

4. Miłoś Anna Sprzątaczka, szatniarka

5. Makiewicz Karolina Sprzątaczka, szatniarka

6. Nakielska Katarzyna Sprzątaczka, szatniarka

7. Peplińska Karolina Sprzątaczka, szatniarka

8. Stefańczyk Robert    Pracownik gospodarczy

9. Tomasz Woźniak Konserwator

10. Jacek Dawidowski Konserwator

DZIAŁ PROMOCJI I BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI

1. Skotnicka Aneta   Kierownik BOW

2. Kaczmarek Beata   Kasjer biletowy - organizator widowni

3. Różańska Agnieszka    Kasjer biletowy - organizator widowni

4. Stankiewicz Bogumiła      Spec. ds. promocji i reklamy

5. Wawrzyńska Monika     Kasjer biletowy - organizator widowni

6. Kaczmarek Sandra Kasjer biletowy - organizator widowni

DZIAŁ TECHNICZNY

1. Piątek Rafał    Brygadzista sceny

2. Pilarczyk Adam Montażysta dekracji

3. Koral Sebastian    Montażysta dekoracji

4. Marek Kowalko     Montażysta dekoracji

5. Mozer Daniel     Kierownik Kabiny Elektroakustycznej

7. Naruszewicz Sławomir     Rzemieślnik teatralny Operator świateł

8. Dobrzyńska Agata     Rzemieślnik teatralny - fryzjer

9. Woś Izabela   Garderobiana

10. Zalewska Katarzyna    Rekwizytorka

11. Cieślik Elżbieta Rekwizytorka

DZIAŁ PRODUKCJI

1. Stochła Piotr    Kierownik Produkcji

2 . Mieczkowska Jolanta    Rzemieślnik teatralny - krawcowa, Magazynier środków inscenizacji

3. Nowacka Krystyna     Rzemieślnik teatralny Krawcowa

4. Florkowska Jadwiga Rzemieślnik teatralny Krawcowa

5. Woryta Dorota Rzemieślnik teatralny Krawcowa

6. Rzeźnik Marek    Rzemieślnik teatralny - stolarz, Montażysta dekoracji

7. Wołoszyn Bożena    Rzemieślnik teatralny - malarz - modelator

DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

1. Jończyk Katarzyna  Główna księgowa

2. Girer Małgorzata   Z-ca gł. księgowej

3. Giza Blandyna Spec. ds. płac

4. Podkańska-Sekutowicz Marzena    Księgowa Kasjer



Opublikował: Alicja Redlarska
Publikacja dnia: 01.09.2022
Podpisał: Alicja Redlarska
Dokument z dnia: 18.10.2013
Dokument oglądany razy: 8 413