KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Aktorzy Lista aktorów

Natalie
Brodzińska

Rodowita szczecinianka. Ukończyła studia w Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim i instrumentalnym (skrzypce). Jako aktorka współpracowała z Gliwickim Teatrem Muzycznym oraz teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt. W 2016 roku wystąpiła podczas Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju.

Od 2019 roku jest związana z zespołem Teatru Polskiego. W 2021 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie teatralnym dla zachodniopomorskich teatrów pn. Bursztynowy Pierścień - Srebrną Ostrogę, czyli wyróżnienie „dla najbardziej obiecującej młodej osobowości na zachodniopomorskiej scenie”, przyznawane przez jury. Jurorzy nagrodzili aktorkę za „warsztat i wrażliwość muzyczną”.