KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Aktorzy Lista aktorów

Krzysztof
Wakuliński

Absolwent warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza (1971). Występował w warszawskich teatrach: Ludowym (1971-1974), Narodowym (1974-1983; 1997-2015) ), Współczesnym (1983-1995), Powszechnym (w sezonie 1995/1996), Dramatycznym (1997). Od 09.2015 związany z Teatrem Współczesnym.
Współpracował z teatrami warszawskimi: Sceną Prezentacje, Ochoty, Roma, Wielkim – Operą Narodową, a także z poznańską Sceną na Piętrze oraz z Teatrem Polskiego Radia i Teatrem Telewizji Polskiej.

W filmie zadebiutował w 1969 roku w obrazie „Piąta rano". Później zagrał m.in. w „Ucieczce z kina Wolność", „Fitness Clubie", „Dzieciach i rybach", „Prymasie". Szerszej publiczności znany z roli Oskara Madejskiego w serialu TVN, „Na wspólnej".

Laureat nagród przewodniczącego Komitetu do spraw Radia i Telewizji „Polskie Radio i Telewizja”: nagrody za rolę Mak-Yksa w „Pierścieniu wielkiej damy” Norwida w reżyserii Witolda Zatorskiego w Teatrze Telewizji (1982), nagrody za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia, a w szczególności za rolę Jana w „Fantazym” Słowackiego w reżyserii Henryka Rozena oraz interpretację współczesnej prozy i poezji (1988). Laureat ogólnopolskiego rankingu teatralnego 3 Programu Polskiego Radia za rolę Sjejkina w „Miłości na Krymie” Mrożka w reżyserii Erwina Axera w Teatrze Współczesnym w Warszawie (1994).
Uhonorowany Wielkim Splendorem za wybitne kreacje w słuchowiskach Teatru Polskiego Radia (2002).

Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi (2017).

Zagrała/zagrał: