Aktorzy Lista aktorów

Krzysztof
Róg

Student aktorstwa na V roku w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, na specjalności wokalno-aktorskiej. 

Absolwent Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu w Ropczycach. Laureat I nagrody na Festiwalu „Singing Mask” w Sankt Petersburgu w Rosji w 2021 roku oraz nagrody dla „Najlepszego aktora” (dla męskiego zespołu aktorskiego) i „Najlepszego egzaminu” na VI Ogólnopolskim Przeglądzie Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych „PRZYGRYWKA” w Toruniu w 2022 roku. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok akademicki 2022/23.

Artysta zagrał w spektaklach: „Pretty Woman – The Musical” w reż. W. Kościelniaka (Krakowski Teatr Variete), „Szlagiery 70-lecia Teatru Żydowskiego” w reż. G. Tencer (Teatr Żydowski w Warszawie), „Z biegiem dni z biegiem lat” w reż. R. Dziwisza (Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie), „Imię Róży” reż. R. Rychcik (Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie), „Przygody Tomka Sawyera” reż. K. Materna (Teatr Miejski w Gliwicach), „Pchła Szachrajka” reż. A. Seniuk (Teatr Groteska w Krakowie), „Musical Show” – reż. K. Zielonka, J. Stańko (Teatr Polski w Szczecinie), „Dyplom z miłości” w reż. A. Glińskiej (Teatr AST w Krakowie) i „Pod dachami Paryża”- reż. A. Opatowicz (Teatr Polski w Szczecinie).

Zagrała/zagrał: