KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Aktorzy Lista aktorów

Krzysztof
Niewirowski

Rodowity szczecinianin. Od dzieciństwa jest związany z muzyką - śpiewał m.in. w chórze szkolnym w Szkole Podstawowej nr 8, z którym uczestniczył w wielu konkursach i przeglądach. Podczas zasadniczej służby wojskowej występował z zespołem wojskowym jako wokalista i perkusista. W połowie lat 80. ubiegłego wieku zaczął występy z zespołem Free Blues Band. W kolejnych latach pracował - jako wokalista - z różnymi grupami muzycznymi. Dwukrotnie uczestniczył w telewizyjnym programie "Szansa na sukces" - w programie z utworami Zdzisławy Sośnickiej otrzymał wyróżnienie, a następnie dostał się do finału konkursu w warszawskiej Sali Kongresowej, jak też wygrał program z udziałem grupy Dżem. Na początku tego wieku rozpoczął współpracę z kierownikiem muzycznym Teatru Polskiego w Szczecinie, Krzysztofem Baranowskim. Z tym pianistą K. Niewirowski wystąpił w telewizyjnym talent show pn. "Must Be The Music" - panowie dostali się wtedy do półfinału. Potem występował, w całej Polsce, w programach Krzysztofa Skiby z grupy Big Cyc. 

Od 2012 Krzysztof Niewirowski pracuje w Teatrze Polskim w Szczecinie.