KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Aktorzy Lista aktorów

Sylwia
Różycka

Aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Urodziła się 14 marca 1982 roku w Mławie. Od dziecka jej największą pasją był taniec. Śpiew w jej życiu pojawił się w chwili, gdy chciała zacząć studia w Gdyni w szkole o profilu wokalno- aktorskim. W 2003 roku rozpoczęła naukę w wymarzonej szkole musicalowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej. Na profesjonalnej scenie zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w 2006 roku w spektaklu „Footloose” w reżyserii Macieja Korwina. Następnie była związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie. Podczas wieloletniego pobytu w Gdyni skończyła również studia na wydziale dziennikarskim w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej.

W 2008 roku dyrektor Adam Opatowicz zaproponował jej współpracę w Teatrze Polskim, gdzie do dzisiaj szlifuje swój kunszt. Do szczególnie cenionych przez nią scen należy ta najmniejsza w Teatrze Polskim - Czarny Kot Rudy.

Poza macierzystym teatrem współpracuje również z Operą na Zamku w Szczecinie oraz Teatrem Muzycznym w Poznaniu . Od 2013 roku zapraszana gościnnie do programów autorskich Mistrza Mowy Polskiej Andrzeja Poniedzielskiego, z którym nagrała płytę Melo- Nie- Dramat (wyd. 2017). Posiada również w swoim repertuarze programy artystyczne, spektakle urozmaicone stylowo i tematycznie (poezja śpiewana, piosenka aktorska, musicale, sztuki teatralne).

W 2017 roku została wyróżniona nagrodą Bursztynowego Pierścienia dla najlepszej aktorki za rolę Tatiany w „Mieszczanach” Gorkiego.

https://www.youtube.com/watch?v=0K5w6TQh9C4&feature=youtu.be
Zagrała/zagrał: