KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

Koncert Mirosława Czyżykiewicza
Dekadencja Nowy Browar ul.Partyzantów 2

Mirosław Czyżykiewicz, Magdalena Czyżykiewicz - Janusz oraz Grzegorz Bukowski stworzyli zupełnie nowy i alternatywny projekt muzyczny pod szyldem CZYŻYKI. Dobór piosenek nie jest przypadkowy - ma charakter antywojenny i wolnościowy, zgodny z duchem czasu, a także dotykający tych sfer naszego życia, które są najistotniejsze: miłość, zdrowie, kryzys naturalny. 

Autorami tekstów do nowego projektu muzycznego pt. „Sześć stopni oddalenia” są Jacek Bończyk, Leszek Berger i Magdalena Czyżykiewicz-Janusz. Kompozycje muzyczne to przede wszystkim znany nam kunszt i dojrzałość Mirosława Czyżykiewicza, ale też wrażliwość jego żony Magdaleny i świeżość, którą wnosi Grzegorz Bukowski, grający w zespole na klawiszach i uzupełniający głosy wspomnianych artystów.

Koncert w Nowym Browarze będzie miał dwie części, w pierwszej Mirosław Czyżykiewicz zaprezentuje kilka utworów ze swojej płyty „Świat Widzialny”, która w tym roku obchodzi swoje 30 - lecie, a w drugiej wystąpi zespół CZYŻYKI. 

CZYŻYKI - Po burzy (Official Video)2023

CZYŻYKI - Plebs Blues (Official Video) 2023

CZYŻYKI - Zakochaj się we mnie 2022 [Official Video]

Mirek i Magdalena Czyżykiewicz - I w godzinę złą (koncert graMy doBBro dla Ukrainy - live)