KONIEC SEZONU

Szanowni Widzowie, wyjątkowo wcześnie zakończyliśmy ten sezon artystyczny. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do obiektów naszego teatru po przebudowie i rozbudowie. Dlatego kasa teatru i Biuro Organizacji Widowni są nieczynne do odwołania.

Wkrótce na stronie internetowej teatru opublikujemy repertuar na pierwsze tygodnie nowego sezonu artystycznego. Prosimy śledzić nasze profile na Facebooku oraz na Instagramie - tam będziemy pokazywać m.in. postępy w przygotowaniach do wielkiego otwarcia teatru.

Do zobaczenia już wkrótce!

x

QUÉ VIVA ESPAÑA...KONCERT NA POŻEGNANIE SEZONU

Kochani Widzowie,

19 i 20 maja zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia wieńczące aktualny sezon artystyczny: ,,Qué viva España... Koncert na pożegnanie sezonu”. Będzie to również pożegnanie z Felipe Céspedesem Sànchezem, tenorem pochodzącym z Chile. Po kilku latach pracy w naszym teatrze, artystę czeka bowiem kolejna przygoda zawodowa. Jaka? Z pewnością opowie o tym w trakcie pożegnalnych koncertów. 

Zapewne pamiętają Państwo nasz wieczór kabaretowy w hiszpańskim stylu, zatytułowany właśnie ,,Qué viva España”, a w reżyserii Adama Opatowicza. Były to historie miłosne wplecione w muzyczne opowieści, a wyśpiewane przez aktorkę - Sylwię Różycką oraz tenora Felipe Céspedesa Sàncheza, np. „Recuerdo”, „La Bruja”, „Granada”, „Bésame mucho”. Wtedy również podczas wieczorów występowali: wspomniany Adam Opatowicz, jak też Michał Janicki i Krzysztof Baranowski. 

Z racji na wyjątkowość majowego wydarzenia (będą to ostatnie wieczory z Państwem przed przeprowadzką do rozbudowanej i przebudowanej siedziby teatru!), grono artystów będzie dużo większe niż podczas wspomnianych spektakli.

  • reżyseriaAdam Opatowicz
  • choreografiaJarosław Stanek
  • asystent choreografaKatarzyna Zielonka
  • premiera21.03.2019 r.
  • inspicjentMalwina Szwaczyk